Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Floş İp Oyası Yapımı

Tığ oyası modellerinden çok zarif çok güzel bir örnek. Floş ip oyası yapımı tüm teknikleri, ütüleme tekniği ve oyanın yapılışı ile ayrıntılı videosu hazır. Floş ip oyası yapımı çok zarif duruyor. Tek renk yazmalara uygulayacağınız harika bir oya. Floş ip ve normal oya ipi ile örülen bir örnek. Tığ oyası anlatımlı model için yazmalarınızı, iplerinizi hazırladıktan sonra videodan takip ederek örebilirsiniz. Yeni çiçekli tığ oyası örneği çok güzel bir model. Elinizde yazmalarınız varsa ve tığ oyası örnekleri hazırlıyorsanız bu güzel modeli mutlaka örmelisiniz. Boncuklu tığ oyası anlatımlı model de şahane bir örnek. Yine her zaman dediğimiz gibi daha fazla modelin yapılışına önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi floş ip oyası yapımı detaylarına geçelim.

Floş İp Oyası Nasıl Yapılır?

Floş ip oyası yapımı çok güzel bir örnek. Aynı modelin farklı renklerle örülmüş örneklerini de inceleyeceğiz. Tek renk yazmalarda çok güzel duracak bir örnek. Yazmalarınızla aynı renk ip ve floş ip kullanarak örüyoruz.

Floş İp Oyası Yapımı 6

Floş İp Oyası Yapımı 5

Floş İp Oyası Yapımı 4

Floş İp Oyası Yapımı 2

Floş İp Oyası Yapımı 7

Floş İp Oyası Yapımı 1

Floş İp Oyası Yapımı

Floş İp Oyası Yapımı 3

Çok güzeller değil mi. Siyah, sarı, yeşil tonları, griler, kahveler, beyazlar ile oyalarınızı yapabilirsiniz. Güzel beğendiğiniz renklere beyaz floş ip ve yazma ile aynı renkte ip ile yazma oyalarınızı yapabilirsiniz. Yukarıda renk seçeneklerini gördük. Oyanın her renkte nasıl durduğunu gördük. Bence hepsi çok güzel olmuş. Şimdi sıra geldi floş ip oyası yapımı detaylı anlatımını izlemeye. Bol hobili, huzurlu günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler