Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Renkli Boncuklu Tığ Oyaları

İğne oyası modellerinden sonra en çok tığ oyaları kullanılıyor. Tabi mekik oyalarını da unutmamak lazım. İğne oyalarında olduğu gibi tığ oyalarında da boncuklar, pullar kullanılıyor. Bizde boncuklu oyaları sevenler için harika bir örnek hazırladık. Renkli boncuklu tığ oyaları. Çok seveceksiniz. Küçük mutfak havluları içinde bu güzel oyayı kullanabilirsiniz. Farklı bir yerde kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Çeyizlerde boncuklu oyalar mutlaka bulunur. Zarif oyaları seviyorsanız sizlerle birazdan yapılışını paylaşacağımız boncuklu oyayı örebilirsiniz. Küçük oyalara boncuklar çok yakışıyor. Basit tığ oyaları boncuklu oyaları yazma ve havlularınızda kullanabilirsiniz. Boncuklu tığ oyası örneklerini dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. En güzel örneklerine bizi takip ederek ulaşabilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyaları Videoları

Boncuk oyalarının en güzel örneklerini videolu olarak sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Videoyu izlerken aklınıza takılan bir nokta olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Elimizden geldiğince sizlere bildiğimiz tüm konularda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizden gelin olumlu yorumlar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Renkli Boncuklu Tığ Oyaları 1

Renkli Boncuklu Tığ Oyaları

Boncuklu oyamız örümcek ve pırpırla yapılmış bir örnek. Örümcek örneğini birçok örgüde kullanıyoruz. Şimdide tığ oyasında kullanıyoruz. Şimdi bu güzel oyanın nasıl yapıldığını ayrıntılı bir şekilde görelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler