Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyaları Modelleri

Oya örneklerinden şahane bir model. Yapılışı Türkçe vidolu. Tığ oyası yazma modelleri için kullanabilirsiniz. Küçük mutfak havluları için kullanabilirsiniz. Yelpazeye, rüzgar gülüne benziyor. Tığ oyası modellerine biraz ara vermiştik. Böyle güzel bir modeli bulunca kaçırmadan hemen anlatalım istedik. Çok hoş bir örnek. İlmekler uzatılarak yapılıyor. Diğer güzel basit tığ oyalarına değinmek istersek kulak çöpüyle tığ oyası çiçek yapımını deneyebilirsiniz. İsterseniz iğne oyaları ile isterseniz tığ oyaları ile bu güzel çiçek motifini istediğiniz yere tutturabilirsiniz. Tığ oyası fiyonk modeli yapılışı ilk yayınladığımız andan itibaren çok sevilmişti. Daha çok tığ oyası örnekleri modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yazma Tığ Oyaları

İster yazma isterseniz de küçük havlulara kenar oyası olarak yapabileceğiniz bir model. Fular kenarı tığlamada, tığ işi kolye modellerinde, dikiş diktiğinizde kendinize kol, yaka, etek ucu kısımlarında kenar oyası olarak kullanabilirsiniz. Tığ oyaları modelleri videoda detaylı bir şeklide anlatılıyor. Yapraklarımızı ilmekleri uzatarak yapıyoruz. Eğer eşit yapamıyorum ilmekleri diyorsanız dondurma çubuğu kullanabilirsiniz.

Tığ Oyaları Modelleri

Sözü daha fazla uzatmadan keyifle öreceğiniz tığ oyası yapılışını videosuna geçelim. Takıldığınız herhangi bir konu olduğunda sayfanın altına yorum atarak sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Tığ Oyaları Modelleri”
  1. Mirian dedi ki:

    me encantooooo gracias por hacer el video tan explicativo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler