Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyasına Benzeyen Tığ Oyaları

Tığ oyası modellerinden iğne oyasından örnek alınarak yapılmış bir model. Sizde iğne oyası örneklerini bilmiyorsanız veya tığ oyası yapmak istiyorsanız iğne oyalarından beğendiğiniz modelleri tığ oyalarına çevirebilirsiniz. Böylece yepyeni tasarım modeller ortaya çıkacaktır. İğne oyası tadında tığ oyası örnekleri herkes tarafından çok beğenilecektir. İğne oyalarına benzeyen tığ oyaları çok sevilen modellerden. Tığ oyalarından çok güzel örneklerin anlatımlarını paylaşmıştık. Boncuklu modeller, kulak çöpü, kalemler ile yapılan modelleri paylaşmıştık. Tığ oyaları 2019 modelleri arasında en çok örülen modeller arasında fıstıklı modeller yer alıyor. Motifli tığ oyası örnekleri de çok beğeneceğiniz modellerden. Hadi şimdi iğne oyasına benzeyen tığ oyalarından bahsedelim. Ve yazmalarımıza örmeye başlayalım.

İğne Oyası Görünümlü Tığ Oyası

İğne oyasından esinlenerek yapılmış zarif bir tığ oyası yapılışı. Yazmalarınıza, mutfak havlularına yapabilirsiniz. Tığ oyasından fular modellerine yapabilirsiniz. Yazlık bir tunik, yemeniden elbise yaptığınızda kenarına oya olarak iğne oyasına benzeyen tığ oyalarını kullanabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da çok güzel duracak bir oya. Çiçekli kısma isterseniz inci dikebilirsiniz. Boncuklu tığ oyaları olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel duracaktır. Yada en sonda sık iğneleri yaparken o kısımlara kum boncuklar yapabilirsiniz.

İğne Oyasına Benzeyen Tığ Oyaları

İğne Oyasına Benzeyen Tığ Oyaları 1

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel duruyor. Sık iğneli, fıstıklı, çiçekli harika bir oya. Hadi şimdi iğne oyasına benzeyen tığ oyalarının yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler