Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ İşi Kolye Modelleri

Tığ işi kolye modelleri ve örgü kolye örnekleri. O kadar güzeller ki. Hemen bugün kendinize bir tane başlayacaksınız. Tığ oyası yazma kenarı modellerine yaptığımız örnekler kullanılarak çok güzel kolyeler yapılmış. Sizde beğendiğiniz tığ oyası modellerini kendinize kolye olarak yapabilirsiniz. Tığ işi yüzük modelleri, tığ işi bileklik modelleri de yapabilirsiniz. Galeri yoğun olarak kolye modelleri üzerine ama arada birkaç örnek de bulabilirsiniz.

Bu güzel modellerin yapılışı ayrıntılı olarak yok. Ama birçoğu bilindik modeller. Yazma kenarı modellerinde, havlu kenarı modellerinde kullanılan örnekler. Boncuklarla, incilerle süslenmiş. Zincirler eklenmiş. Örümcek modeli kullanılmış.  Örgü çiçek yapımının birçok farklı modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Ayrıntılı olarak yapılışlarını sizlerle paylaştık. Hepsini bir araya getirerek sizlerde yapabilirsiniz.

En Yeni Tığ İşi Kolye Modelleri ve Örgü Kolyeler

Sizlere kolye modelleri yaparken fikir vermesi açısından birçok güzel model hazırladık. Hepsi çok güzel olmuş. Yapan arkadaşların ellerine sağlık. Turuncular, yeşiller, morlar , pembeler… Siyah ile pembenin güzel uyumunu göreceksiniz. Mavi ve grinin güzel uyumu. Renk renk çiçeklerin bir araya geldiğinde ne kadar güzel durduğunu ve insanın içini açtığını göreceksiniz. Çok fazla lafı uzatmayacağım. Sizlere iyi seyirler diliyorum şimdiden. Sizlerde yaptığımız ürünleri bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
6 thoughts on “Tığ İşi Kolye Modelleri”
 1. Haydée dedi ki:

  Cual más cual menos, están todos hermosísimos.

 2. HÜLYA dedi ki:

  NASIL İP KULLANMAK GEREKİR
  NAYLON İPLERDEN Mİ
  İŞLEME İPLERİNDEN Mİ

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba Hülya Hanım. Modeldekilerin çoğu naylon iplerle, oya ipleri ile örülmüş örnekler.

 3. Ana Libier Santillan dedi ki:

  Hermoso todo

 4. Yasemin dedi ki:

  Merhabalar!Papatya işlemeler yapıyorum.İlgelenmek ister misiniz?

  1. Melek dedi ki:

   Çok teşekkürler. Maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler