Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Çok hoş çok zarif bir oya. Boncuklar daha da güzelleştirmiş. Yerinde ve kararında kullanıldığında abartıdan uzak, sade ve zarif bir oya olmuş. Tek renk tığ oyası modelleri olarak tek renk yazmalarda kullanabilirsiniz. Desenli yazmalarda da yine tek renk olarak örebilirsiniz. Son zamanlarda tek renk yazmaları tek renk oyaları çok kullanıyoruz. Gerçekten de çok kullanışlı oluyor. Boncuklu tığ oyası yapılışı böyle oyalardan. Modeli görünce herkes sizden örnek isteyecek. Tığ oyası modellerinde sade örneklerde sizde yeterli miktarda ve yerinde boncuk kullanabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıktığı için eminim çok güzel olacaktır. Yeni tığ oyası modellerinden bir örnek önerisiyle devam edelim. Yine boncukların kullanıldığı zikzak örgü modelleri gibi tasarlanan bir oya var. Boncuklu zikzak tığ oyası yapılışı. Şahane. Az sonra paylaşacağımız yeni model tığ oyalarını ördükten sonra 2. olarak zikzak oyayı örebilirsiniz. Fıstıklı tığ oyası yapılışı da tığ oyası örnekleri anlatımlı modellerde çok kullanılıyor. Daha fazla tığ oyası örnekleri anlatımı için önceki içerikleri inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni örneğimiz boncuklu tığ oyası yapılışını öğrenelim.

Boncuklu Tığ Oyası Örnekleri Yapılışı

Fıstıklarla, boncuklarla ördüğümüz çok zarif bir örnek. Rengiyle modeliyle göz alıcı güzellikte. Oya o kadar güzel ki her renkle muhteşem duracak. Zarif tığ oyası modelleri, çeyizlik tığ oyası örnekleri arıyorsanız bu modeli kaçırmayın. Mutlaka örün derim. Hatta aynı renkle örebilirsiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Bahsettiğim gibi çok güzel olmuş değil mi. Sizin de çok hoşunuza gittiğini düşünüyorum. Eğer beğendiyseniz ve modeli örmek istiyorsanız tarif hemen altta bulunuyor. Videoya bir tık yapalım ve oyanın nasıl örüldüğünü izlemeye koyulalım. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler