Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Fıstıklı Tığ Oyası Yapılışı

Şimdiye kadar sizlere ağırlıklı olarak iğne oyası modelleri paylaşımında bulunmuştuk. Bugünse çok güzel tığ oyaları örneği paylaşıyoruz. Çeyizleriniz için evinizde kolayca bu modeli yapabilirsiniz. Eğer satış yapıyorsanız bu model sizler için güzel bir örnek olacaktır. Kolay tığ oyaları yaparak boş vakitlerinizi değerlendirmiş olursunuz. Hemde el emeğinizi paraya dönüştürürsünüz.

Bu güzel tığ oyaları yapımını yaparken örümcek, zincir , ve zincir içinden ilmek uzatarak yapıyorsunuz. Sizlere daha önce de farklı bir modelde tığ oyaları anlatımlı videolu olarak paylaşmıştık. Şahsi fikrimi soracak olursanız bu model daha güzel. Tığ oyalarını yazma modellerine yapacağınız gibi mutfak havlu modellerine de uygulayabilirsiniz. Çok şık olacaktır. Hatta tığ oyasından kolye bile yapabilirsiniz. Ben çok güzel ve şık durduğuna inanıyorum.

Fıstıklı Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Fıstıklı tığ oyası için alt zemin için yeşil renkli ip kullanıyoruz. Çiçekleri tek renk yapabileceğiniz gibi yazmanın içinde bulunan renklere uygun olarak renk renk de yapabilirsiniz. 3 yapraklı olarak yaptık biz ama sizler bir yaprak daha ekleyebilirsiniz. Buyurun videomuzu. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
1 thoughts on “Videolu, Fıstıklı Tığ Oyası Yapılışı”
  1. Lucy dedi ki:

    Su tejido es hermoso y muy bien explicado. Gracias

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler