Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Fıstıklı Oya Yapımı Videolu Anlatımlı

Çok güzel bir tığ oyası modeli. Daha önce bu oyanın benzer bir modelini yine sizlere videolu olarak göstermiştik. 3 lü olarak yapılan çok şık bir oyaydı. Şimdi farklı çeşit ve modelleri de mevcut. Fıstıklı tığ oyası yapılışını yaprak sayılarını artırarak aynı teknikle örebilirsiniz. İki katlı fıstıklı tığ oyası yapabilirsiniz. O şekilde de çok güzel oluyor. Tığ oyalarında boncuklar, pullar kullanabilirsiniz. Yeni boncuklu tığ oyası yapılışı modellerini farklı şekillerde süsleyebilirsiniz. Farklı meteryallerle oyalar örebilirsiniz. Kürdan ile, pipet ile, çatal iğne ile, firkete ile. Firkete oyası yapımı videolu modelleri  ve diğer meteryallerle yapılan oyaları sizlere anlatımlı olarak vermeye çalıyoruz. Çok güzel , en yeni oya modellerini araştırıp en net şekilde anlatan videoları araştırıp yayınlıyoruz.

Fıstıklı Tığ Oyaları

Oya yapımı anlatımlı olarak videoda ayrıntılı bir şekilde verilmekte. Yazmalarınız için bu şık oyayı yapabilirsiniz. Tığ oyalarını örgü kolye modellerinde veya farklı yerlerde kullanabilirsiniz. Otantik giysiler diktiğinizde kendinize kenar kısımlarını tığ oyaları ile tığlayabilirsiniz. Bebek battaniyesi örüp uygun bir iple tığ oyası modellerinde kullandığınız modelleri uygulayabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Şimdilik aklıma gelen örnekler bunlar. Sizler farklı alanlarda da kullanabilirsiniz.

Yaptığınız örgü modellerinin anlatımlarını bizimle paylaşabilirsiniz. İster videolu, ister resimli. Sitemizde yayınladığımızda tüm takipçilerimiz sizin tariflerinize ulaşacaktır. Yeni fıstıklı oya yapımı modeline geçebiliriz.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler