Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Oya Modelleri ve Yapılışları

Şahane bir tığ oyası modelleri yapılışı hazırladık. Çeyiz hazırlığında olanlar hemen ellerine alsınlar tığlarını iplerini başlasınlar yapmaya. Bülbül yuvası tığ oyası yapılışını videolu olarak hazırladık. 3 boyutlu tığ oyaları yapmak istiyorsanız isminden de anlaşılacağı gibi çok güzel bir örnek. Yazma kenarlarınız için tığ oyası modelleri uygulayabileceğiniz gibi iğne oyası yazma kenarı modelleri de yapabilirsiniz. İğne oyası bilmiyorsanız tabi ki sizler için yayınladığımız en yeni tığ oyası modelleri yapılışlarını yapabilirsiniz. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız tığ oyası fiyonk modeli çok güzel bir örnek. Boncuklu tığ oyası modelleri arıyorsanız şişle boncuklu tığ oyası yapılışını denemelisiniz derim.

3 Boyutlu Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Bu üç boyutlu tığ oyası ile yazma örnekleri tığ işi renklenecek, boyut kazanacak. Yapılışını videoda ayrıntılı bir şekilde bulabilirsiniz. Video ile birlikte örmeyi denerseniz daha kolay şekilde yapabilirsiniz. Ben genelde önce videoyu izliyorum. İzlerken yapılışını not alıyorum. Daha sonra örmeye başlıyorum. Örerken takıldığım yer olursa tekrar videoyu izliyorum. Sizlerde kendinize en kolay gelen yöntemi deneyerek bulabilirsiniz.

Yapmış olduğunuz örgü modellerinizi, hobilerinizi, dikiş modellerinizi ve hobi üzerine her şeyi yapılışını , modellerini bizlerle paylaşabilirsiniz. Çok güzel bir model olan bülbül yuvası yapılışına geçiyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler