Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Firkete Oyası Yapımı Video

Firkete oyası modelleri soran birçok takipçimiz oldu. Ve onlar için ve herkes için çok güzel  firkete motif nasıl yapılır ve nasıl eklenir güzel bir video hazırladık. İğne oyası modellerini, mekik oyası modellerini, tığ oyası modellerini sizlere videolu olarak veriyoruz. Öğrenmek isteyen takipçilerimiz için. Firkete oyasını birçok örgüde kullanıyoruz. Havlu kenarlarında, örgü modellerinde, battaniyelerde, oyalarda, şallarda kullanıyoruz. Her modele uygun örneğin yapılışını sizlerle anlatımlı olarak paylaştık. Mesela firkete işi bileklik yapımı yapmıştık. Boncuklarla süsleyerek daha da bir güzel yapmıştık. Yine iğne oyası ile firkete çiçek modeli yapımı yapmıştık. Sizler çok beğenmiştiniz bu çiçeği. Ve daha sonra ekleme şeklini gösteren videoyu da yayınlamıştık. Ve yine firkete örgü şal modeli nasıl yapılır resimli anlatımlı olarak yayınlamıştık.  Yani kısacası firketeyi birçok örgü modelinde kullanıyoruz. Bugünse firketeyi tığ oyasında kullanıyoruz.

Firkete Motif Nasıl Yapılır?

Bugün çok güzel tığ oyası yapılışı videosu hazırladık. Firkete ile yapılan çok güzel bir oya. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Takip ederek videoyu kolayca yapabilirsiniz. Firkete oyalarının motiflerini tığ oyası ile, iğne oyası ile birleştirebilirsiniz. Tercih tamamen size kalmış. Hangisi kolay geliyorsa. Sizin zevkinize , gözünüze güzel görünüyorsa onu yapabilirsiniz.

Sizlerde yaptığınız tüm örgü modellerinizin, hobilerinizin yapılışını videolu, resimli, bir şeklide paylaşabilirsiniz. Biz ve tüm takipçilerimiz sizin modellerinizden, anlatımlarınızdan faydalanacaktır.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler