Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni Kum Boncuk Oya Modelleri

Boncuklu oya modelleri ile devam ediyoruz. Harika bir model daha hazırladık. Yeni kum boncuk oya modelleri kolay ve şık. Yazma tığ oyalarında boncuklar, pullar kullanabilirsiniz. Pulsuz veya boncuksuz beğendiğiniz bir modele uygun yere aynı veya tamamlayıcı renklerde boncuklar ekleyebilirsiniz. Basit boncuk oyası modellerini daha şık hale dönüştürebilirsiniz. Eskiden beri boncuklu oyalar çok modadır. Hiç eskimedi ve üzerine yeni modeller ekleyerek yeni örnekler çıkmaya devam ediyor. İğne oyası örneklerinde sonsuzluk modeli vardı. Onu tığ oyası modellerine uyarladık. Yapılışına tığ oyası sonsuzluk yapımından ulaşabilirsiniz. Çok güzel bir örnek oldu. Sizde iğne oyasında beğendiğiniz modelleri tığ oyasına uyarlayabilirsiniz. Mekik oyası biliyorsanız mekik oyasına uyarlayabilirsiniz. Yeni boncuklu tığ oyası yapılışı olarak tasarlayabilir yepyeni modeller üretebilirsiniz.

Kolay Boncuk Oyası

Yeni kum boncuk oya modellerini küçük incilerle de yapabilirsiniz. Renk renk kum boncuklarla. Kolay boncuk oyasının yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Bildiğimiz tüm konularda sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Oyayı sadece yazma olarak değil birçok yerde kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Nakış, tel kırma işliyorsanız kenarına pul veya boncuklarla süsleyebilirsiniz.

Yeni Kum Boncuk Oya Modelleri

Yukarıda oyamız bittiğinde nasıl durduğunu gördük. Şimdi de tarifine geçelim. Tarifi aşağıda videoda bulabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler