Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Tığ Oyası Örneği

Tığ oyası modellerinden şahane bir örnek anlatımı hazırladık. Boncuklu tığ oyası örneği. Tek renk yazmalarda ve desenli yazmalarda uygulayacağınız zarif bir örnek. Sanırım örgü modelleri ve yapılışlarında yazmalar için en çok tığ oyalarını yapıyoruz. Çeyizler için iğne oyaları, mekik oyalarından da yapıyoruz. Bunlar belli sayıda oluyor. Ağır modeller, maliyetli modeller olduğu için az miktarda, belli sayılarda yapıyoruz. Tığ oyalarını hepimiz daha kolay yaptığımız için en güzel oyaları videoları, resimli tarifleri takip ederek kendimiz örebiliyoruz. Mesela incili tığ oyası yapılışı çok beğeneceğiniz zarif örneklerden. Kum boncuklu tığ oya yapılışı yine çok beğeneceğimiz yazmalarda çok şık duran, zarif duran kolay modellerden. Boncuklu tığ oyası modelleri ve daha fazla tığ oyası yapılışı için önceki içerikleri inceleyebilir yeni modeller için takip etmeye devam edebilirsiniz. Şimdi boncuklu tığ oyası yapımını öğrenelim.

Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Kırmızı renklerle örülmüş yine her renkle örüldüğünde muhteşem duracak çok şık bir örnek. Örümcekler ve uzun ilmeklerle yapılmış oyayı sizde çok seveceksiniz.

Boncuklu Tığ Oyası Örneği

Kırmızı olsun 3 fazla olsun. Kırmızı renkle çok güzel durmuş bir oya. Sadece kırmızıyla değil birçok renkle yapabiliriz. Tek renk yazmalarda birbiri ile uyumlu renkler veya zıt renklerle oyayı yapabilirsiniz. Şimdi boncuklu tığ oyası örneğinin nasıl örüldüğünü izleyelim.

Boncuklu Tığ Oyası Örneği 1

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler