Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir oya tarifi hazırladık. İğne oyası modellerinden aynı örneği görmüştük. Çok güzel duruyor. Tığ oyaları yazma kenarlarında en çok kullandığımız oyalardan. İğne oyasında beğendiğimiz modelleri tığ oyasına, tığ oyasında beğendiğimiz modelleri iğne oyasına modelleyerek yapıyoruz. Sıralı tığ oyası yapımı iğne oyasından çilek, badem modeline uyarlanarak yapabiliriz. Köprülü fıstıklı tığ oyası yapılışı iğne oyasından sepet modeline uyarlanabilir. Oyaları yaparken çeşitli materyaller kullanabiliriz. Kurdele çok kullandığımız eşyalardan. Kurdele ile püsküllü tığ oyası yapılışı severek yapacağınız oyalardan. Birazdan tarifini paylaşacağımız tığ oyası anlatımlı yapılışı örneği yazmalarda, küçük mutfak havlularında kullanacağımız modellerden.

Tığ Oyası Anlatımlı

Daha önce iğne oyasında gördüğümüz bir örneğin tığ oyasına uygulanmış hali. Sizde sevdiğiniz örnekleri çeşitli şekillerde uyarlayarak yapabilirsiniz. Mavi kır çiçeklerini andıran şahane bir örnek olmuş. Mesela bu modeli yazma dışında havlularda, diktiğiniz bir kıyafette süslemek için kullanabiliriz. Yazmadan pareo modelleri diktiğinizde kenarında kullanabiliriz. Sizler için daha önce paylaştığımız  tığ oyası örneklerini de incelemelisiniz. Çok güzel tarifler var arasında. Yazmalarınızı renklendirecek.

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Şahane. Eğer bu oyayı yapmak isterseniz, yazmalarınıza uygulamak isterseniz tek yapmanız gereken aşağıdaki videoyu izlemek. Sonrasında ise tek renk, desenli hiç fark etmez yazmalarımıza uygulamak. İşte tığ oyası anlatımlı yapılışı örneğin tüm detayları. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler