Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Sıralı Tığ Oyası Yapımı

Tığ oyası modelleri ile devam ediyoruz. Kolay bir tığ oyası yapılışı var sırada. Sıralı tığ oyası yapımı tek renk yazmalarda ve desenli yazmalarda kullanılacak çok hoş bir oya. İp toplamalı kolay oya yine tek renk yapabileceğiniz gibi renk renk olarak da örebilirsiniz. Belli bir sayı 1. renk daha sonra aynı sayıda 2. renk ile oyayı örebilirsiniz. Sıralı tığ oyası yapımı kirpikli çok güzel bir örnek oluyor. Boncuklu tığ oyası anlatımlı çok güzel bir model hazırlamıştık. Sıralı tığ oyası yapımı gibi sizde o modeli yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Ağır 3 boyutlu örgü modellerinden oyalar yapmak isterseniz çiçekli tığ oyası örneklerini deneyebilirsiniz. Çiçekleri yine farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Tığ oyası örnekleri modelleri çok güzel herkesin rahatlıkla yapabileceği bir örnek. Örgüye yeni başlayanlar da videodan takip ederek örebilirsiniz.  Sıralı tığ oyası yapımı modelinin yapılışını izleyelim.

Kolay Sıralı Tığ Oyası

Tek renk yazmalar son zamanlarda çok revaçta. Çok tercih ediliyor. Yazma kenarlarına uygun renklerle, iplerle oyayı yaparak kullanabilirsiniz. Sıralı tığ oyası yapımı alt zemin kısmında örümcek örnek ile yapılıyor. Alta örümcekli yaprak yapıyoruz. Üst kısmına çiçekleri yapıyoruz.

Sıralı Tığ Oyası Yapımı

Evet oyanın nasıl durduğunu hemen yukarıda görüyoruz. Güzel ip toplamalı, kolay, sıralı örnek. Yazmalar, ipler hazırsa hemen oyanın yapılışına geçelim. Sıralı tığ oyası yapımı hemen altta yayında. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler