Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

80+ Tığ İşi Dantel Havlu Kenarı Örnekleri

Çeyizlerin olmazsa olmazlarından biride dantel havlu kenarı örnekleri. İğne oyası modelleri gibi her çeyizde, her evde mutlaka olur. Çeşit çeşit, desen desen havlu kenarı örnekleri. Havluya göre seçilen renklerde kenar kısmına beğenilen desenler uygulanır. Havlu daha şık hale gelir. Daha önce sizlerle paylaştığımız yonca örneği havlu kenarı yapılışı sizler tarafından çok beğenildi. Başka bir şekilde kenar oyası olarak ta kullanabilirsiniz.

Yine mutfak havlu kenarı modelleri için kapkek dantel havlu kenarı modeli yapabilirsiniz. Daha fazla havlu kenarı örneklerini sitemizde bulabilirsiniz. Sizde yaptıklarınızı katkı amaçlı bizimle paylaşabilirsiniz. Bizi gerçekten çok mutlu edersiniz. Diğer arkadaşlarımız da beğenerek yaptıklarınızı kendi koleksiyonlarına sitemizden ekleyebilirler. Daha sonra ihtiyaç duyduklarında inceleyebilirler, hatta eğer havlu kenarı satışı yapıyorsanız sizden satın almak isteyebilirler. O yüzden sitemize eklemeniz iyi olacaktır. Biz bir de bunları sosyal medya hesaplarımızda facebook, pinterest, instagram gibi paylaşıyoruz. Fazlası ile takipçimiz var. Dolayısı ile ekledikleriniz ücretsiz olarak yüz binlerce kişiye erişecektir.

Dantel Havlu Kenarı Örnekleri ve Tığ İşi Modelleri

Misafirleriniz için kendiniz için yapacağınız çok güzel dantel havlu kenarı örnekleri hazırladık. Renk renk hazırlayabilirsiniz. Sevdiğiniz renklerde hazırlayabilirsiniz. Genelde renkler alınan havlunun üzerinde bulunan desenlerin renginde yapılır. Sizlere fikir verecek çok güzel modeller. Maviler, yeşiller, sarılar….Kenar oyası olarak da kullanacağınız modeller.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “80+ Tığ İşi Dantel Havlu Kenarı Örnekleri”
  1. CARMEN dedi ki:

    HERMOSOS TRABAJOS!!!!!!! GRACIAS !!!!

    1. Ayşe dedi ki:

      gracias :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler