Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çiçek Motifli Tığ Oyası Örneği

Fıstıklı yapraklarıyla çiçek motifi anlatımı hazırladık. Daha sonra bu güzel çiçek motiflerini tığ oyalarına çevirdik. Ortaya çok güzel herkesin çok beğeneceği örgü modellerinden bir oya çıktı. Tek renk yazmalarda desenli yazmalarda keyifle kullanılacak örneklerden. Hatta bu modelde çiçekleri farklı örgü modellerinde de kullanabilirsiniz. Mesela daha kalın iplerle örgü çiçek motifleri örüp lif modellerini süslemek için bebek örgülerini süslemek için kullanabilirsiniz. Çiçek motiflerini bir araya getirerek örgü çanta modelleri, örgü paspaslar, örgü kazaklar, örgü saç bantları örebilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltmak mümkün.

Tığ oyası modellerinde en güzel örnekleri videolu olarak paylaşmaya devam ediyoruz. Mesela tığ oyası maydanoz modeli yapılışı çok beğenilecek her yazmaya yakışacak modellerden. Boncuklu zikzak tığ oyası yapılışını da yazmalarınızda görmek isteyebilirsiniz. Daha fazla tığ oyası modeli yapılışı için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çiçek motifli tığ oyası örneğinin anlatımını izleme zamanı.

Çiçek Motifli Tığ Oyası Nasıl Yapılır?

Yazmalarda kırmızılar açtıran harika bir örnek. Kırmızı gelincikler, sarı – beyaz papatyalar, mor çiğdemler… Doğadan ilham alarak çiçekleri her renkle yapabilirsiniz. Yazma içinde bulunan renklerle en güzel çiçek motifli tığ oyası örneğini örebilirsiniz. Oyada çiçekleri tek renk yapabileceğiniz gibi yan yana farklı renlerde çiçek motifleri de yapabilirsiniz. Yine çiçekleri farklı yaprak örnekleriyle birlikte kullanabilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki örneklerde olduğu gibi.

Çiçek Motifli Tığ Oyası Örneği 1

Çiçek Motifli Tığ Oyası Örneği

Son olarak videoya geçip çiçek motifli tığ oyası örneğinin anlatımını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler