Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Kolay Tığ Oyası Yapılışı

Tığ oyası modellerinden çok hoş kolay yeni bir modelin yapılışını hazırladık. Siyah yazmaya tığ oyası modelleri olarak hazırlanan modeli her renge uyarlayabilirsiniz. Renkli, desenli, düz, çiçekli, geometrik desenli yazmalara çok şık oyalar ördük. Çeşitli boncukları kullandık en güzel tığ oyası modellerini yaptık. Arpa boncuklar, kum boncuklar, boru boncuklar, pullar kullanarak oyalarımızı yapabiliriz. Boncuklu kolay tığ oyası yapılışına geçmeden önce daha önce ördüğümüz tığ oyası örneklerinden bahsedelim.

Boncuklu Kolay Tığ Oyası Yapılışı 1

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz boncuklu oyalardan bahsedeceğiz. Mesela lale boncuklu tığ oyası yapılışı tamamlandığında çiçek gibi duruyor. Bir boncukla çok güzel bir oya örmüş oluyoruz. Boncuklu tığ oyası modelleri yapılışı ise kum boncuklarla, incilerle yapılan zarif tığ oyalarından. Organze kurdeleyle tığ oyası yapılışı ise arpa boncukları kullandığımız oyalardan. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi boncuklu kolay tığ oyası yapılışını öğrenelim.

Boncuklu Tığ Oyası Nasıl Örülür?

Siyah yazmaya gold rengi boncuklarla güzel bir oyanın yapılışını hazırladık. Tığ oyası örmeye yeni başlayanlarda bu zarif oyayı çok kolay bir şekilde örebilirler. İlk olarak yazmamızı seçiyoruz. Daha sonra yazmamızla aynı renkte veya uyumlu renkte ipimizi seçiyoruz. Tığımızı ayarlıyoruz. İstediğimiz renkte yazma ile uyumlu kum boncuğu seçiyoruz. Başlıyoruz boncukları ipe dizmeye. Daha sonra tüm malzemeler hazır olunca videoyu izleyerek oyayı örmeye başlıyoruz.

Boncuklu Kolay Tığ Oyası Yapılışı

Gold rengi boncuklarla siyah yazmaya çok yakışan zarif bir oya. Son olarak videoya geçelim ve boncuklu kolay tığ oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler