Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Lale Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Yarım çiçek yada lale boncuk diyebiliriz. Örmesi kolay boncuklu oya modellerinden. Boncuğa ve yazmamızla uyumlu renkte ipe ihtiyacımız olacak. Tabi birde tığa. Sonrasında videodan takip ederek lale boncuklu tığ oyası yapılışını tamamlayabiliriz. Tığ oyası modellerinde boncuk kullanmayı seviyoruz. Yerinde ve kararında kullanıldığında çokta yakışıyor. Mesela videolu yeni boncuklu tığ oyası yapılışı muhteşem bir model. Güllü tığ oyalarından. Çok beğendiğimiz çok zarif tığ oyası örneklerinden. Yazmalarınıza mutlaka yapın. Şiş ile boncuk oyası nasıl yapılır paylaştığımız diğer örneklerden. Yeni boncuk oyası modellerinden şekilli boncukları, çiçekli boncukları, pulları, kum boncukları, boru boncukları kullanabilirsiniz. Şimdi lale boncuklu tığ oyası yapılışına geçelim.

Kolay Boncuklu Tığ Oyası

Kırmızı çiçekler ve yeşil yapraklarıyla zümrüt gibi duran tığ oyası örneği hazırladık. Sade yazmalarınızda veya desenli yazmalarınızda hemen kullanabilirsiniz. Üstelik örmesi de çok kolay. Bu yüzden tığ oyasına yeni başlayanlar da rahatlıkla oyayı örebilirler.

İlk olarak oyanın tamamlandığında nasıl göründüğünü inceleyeceğiz.

Lale Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı

Lale Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı 1

Lale Boncuklu Tığ Oyası Yapılışı 2

Kolay ve şok şık. Sanırım sizde çok beğendiniz. O halde hemen anlatıma geçelim. Detaylarıyla lale boncuklu tığ oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler