Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mantı Oyası Nasıl Örülür?

Tığ oyası modellerinden çok güzel bir modelle devam ediyoruz. Mantı oyası yapımı. Diğer bir adıyla gül oyası yapımı. Tamamlandığında çok güzel duruyor. Çiçek yaprakları mantı bükme şekli gibi durduğundan sanırım ismi buradan geliyor. Yazmalarınıza güzel tığ oyaları örneği arıyorsanız birazdan paylaşacağımız mantı oyasını yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanacağımız zarif oyalardan. Pembe tonlarında bir yazmaya uyarlanmış halini de göreceğiz. Sizde siyah, sarı, beyaz, kırmızı, yeşil gibi birçok yazmanıza oyayı yapabilirsiniz. Yine çok beğeneceğiniz birkaç tığ oyası örneklerinden bahsetmek istiyorum. Yazmalarınıza keyifle yapacağınız ve birçok çeşidi bulunan fıstıklı oyalardan bir örnekle başlayalım. Fıstıklı oya yapımı videolu anlatımlı olarak hazırladığımız çiçekli modeli her renkle çalışabilirsiniz. Videolu oya modelleri ve yapılışları ise yine bükme şeklinde yapılan 3 boyutlu tığ oyalarından. Bir diğer ismi bülbül yuvası oya. Hürrem çiçeği oya yapımı videolu anlatımlı modelde 3 boyutlu örneklerden. Tamamlandığında çok güzel duruyor. Yine 3d tığ oyalarıyla devam ediyoruz. Mantı oyası nasıl örülür anlatımı izliyoruz.

Tığla Mantı Oyası Yapılışı

Tığ oyalarından çok güzel bir model daha. Düz çiçek gibi örüp ufak bir dokunuşla boyut kazanarak örülen oyalardan. Mantı oyası detayları videoda. Sizde izleyerek kolayca örebilirsiniz. Renk renk çiçeklerin açtığı yazmalarımızı tamamlandığında nasıl görünecek bir göz atalım.

Mantı Oyası Nasıl Örülür?

Mantı Oyası Nasıl Örülür? 1

Çok güzel görünüyor değil mi. O halde hemen anlatıma geçelim. Baştan sona yapılışıyla mantı oyası nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler