Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Firkete Oyası Çiçek Yapımı

Firkete oyası motif yapımından çiçekli güzel bir örnek. Havlu kenarı olarak, yazma oyası olarak örüp kullanabilirsiniz. Tüm detayları ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Takıldığınız herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Firketeleri birçok örgüde kullanıyoruz. Şallar, kazaklar, oyalar, takılar yapıyoruz. Firkete iğne oyası yapımı ile şık bir iğne oyaları modelleri yapabilirsiniz. Yine yazma ve havlular için yapabilirsiniz. Firkete şal yapımı firkete şal modelleri anlatımlı modelden kendinize çok şık dikdörtgen şal modelleri yapabilirsiniz. Aynı örnekten yazlık bluzlarda örebilirsiniz. Kendinize, sevdiklerinize firkete kolye yapımı yapabilirsiniz. Aynı örnekten bileklikler, halhallar yapabilirsiniz. Firkete ile yapılmış daha çok model için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz. Arama butonuna firkete yazmanız yeterli. Tüm Modeller karşınıza çıkacaktır. Şimdi sözü daha fazla uzatmadan firkete oyası çiçek yapımına geçelim.

Firkete Oyası Örneği

Firkete oyası çiçek yapımının motifinin nasıl yapıldığını videoda bulabilirsiniz. Yazma veya havlularınıza isterseniz tığ oyası modelleri ile isterseniz de iğne oyası örnekleri ile ekleyebilirsiniz. İki renk ile yapılmış çok şık bir oya. Dilerseniz tek renk olarak da örebilirsiniz.

Firkete Oyası Çiçek Yapımı

Naylon oya ipleri, firkete ve tığ kullanıyoruz bu oyayı yapmak için. Adımları tüm ayrıntıları ile baştan sona anlatılıyor. Videoyu takip ederek örebilirsiniz. Değişik oya modellerini sevenler için çok hoş bir örnek. Dilerseniz hemen yapılış videosuna geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler