Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Modelleri

Namaz başörtü modellerinde ve havlu kenarı modellerinde kullanacağınız güzel bir örnek. Kum boncuklu namaz örtüsü modellerini kenar oyası modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Eğer yazmalarda enli oya modellerini seviyorsanız bu örneği yazmalarınız içinde kullanabilirsiniz. Namaz örtülerinde iğne oyalarını da çok kullanıyoruz. İğne oyalarından çeyiz hazırlığında iseniz çok güzel iğne oyası tespih, fular, namaz örtüsü takım yapılışı yapabilir veya yaptırabilirsiniz. Eğer siz iğne oyası modelleri yapmayı bilmiyorsanız mutlaka etrafınızda yapanlar vardık. El emeğini kazanca dönüştürenler vardır. Hem siz istediğiniz modeli yaptırmış olursunuz hemde yapan tanığıdınızın bütçesine katkıda bulunmuş olursunuz. İğne oyası namaz örtüsü için ağır örnekler seçiliyor genelde. Çeyizlerde 1 veya 2 model oluyor genelde. Siyah ve beyaz olur. Ama renkli modeller de çok güzel oluyor. İğne oyaları, mekik oyaları, tığ oyaları fark etmez uygun olan modellere boncuklar ekleyebilirsiniz. Boncuklu mevlüt başörtüleri için beğendiğiniz modellere istediğiniz renklerde boncuklar ekleyebilirsiniz.

Boncuklu Namaz Örtüsü Örnekleri

Çok güzel ve zarif bir örnek. Kum boncuklu namaz örtüsü modellerinde kullacağınız boncukları kullanacağınız şifon veya tülbentin rengine göre seçebilirsiniz.

Kum Boncuklu Namaz Örtüsü Modelleri

Düz beyaz renk tülbentlere de çok güzel olacaktır oya. Oyanın yapılışı çiçekli hoş bir örnek. Ve tarifi detaylı bir şekilde videoda yer alıyor. Modeli çıkartırken takıldığınız herhangi bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Hemen sözü daha fazla uzatmadan örneğin tarifine geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler