Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İki Renkli Buğday Başağı Selanik Örgü Modeli

İki renkli örgü modellerinden muhteşem bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Selanik örgü modellerinden bir örnek. İki renkli selanik örgü modellerini birçok yerde kullanabilirsiniz. Mesela örgü şapka modelleri, örgü boyunluk modelleriyle takım oluşturabilirsiniz. Bebek örgülerinde kullanabilirsiniz. Bebek yelekleri, örgü eldiven modelleri çok hoş olur. Ben kızıma iki renkli selanik modellerinden şapka, boyunluk ve eldiven takım ördürmüştüm. Fıstık yeşili ve pembe renklerinde. Muhteşem olmuştu. Çok severek uzun süre kullandı. Şimdilerde küçük geliyor kullanamıyor. Selanik örgüden farklı bir modelle şapka ve boyunluk ördük. Yakında sizlerle videosunu paylaşacağım. Biraz esnek olduğu için ilmek sayılarınızı ona göre belirleyebilirsiniz.

Örgü modellerinde çok hoş örgü yelek modelleri gibi birçok yerde kullanacağımız bir model hazırladık. Buğday başağını andıran modellerden. Erkek örgü modellerinde yine selanik modeliyle ördüğümüz bir model vardı. Rengi dikkat çekici. Zıt renkleri birlikte kullanmaktan çekinmeyin. İki renkli selanik boyunluk yapımından tarife ulaşabilirsiniz. Yine iki renkli yaprak desenli şal modeli örmüştük. Selanik şal nasıl örülür yapılışını videolu olarak hazırlamıştık. Alize iplerden 2 renk seçip yapraklı selanik örgü modelini örebilirsiniz. Şimdi iki renkli buğday başağı selanik örgü modeli yapılışına geçelim.

İki Renkli Buğday Başağı Selanik Örgü Modeli

Buğday Başağı Selanik Modeli Nasıl Örülür?

Pembe ve gri renkler bir arada kullanılarak buğday başağı örgü modeli ördük. Şapka ve boyunlukta çok güzel duracak modellerden. Tek renk olarak da örülebilir fakat iki renkle örüldüğünde çok güzel çok şık dikkat çekici olacaktır. Selanik modeli ördüğünüzde herkes çok beğenecek yoldan geçen her gören sizlere model soracak.

İki renkli buğday başağı selanik örgü modeli yapılışı hemen altta bulunan videoda. Nasıl durduğu ise yukarıda. Bol örgülü, huzurlu günler dileriz. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler