Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Anlatımlı

Tığ oyası modellerinden çok güzel çiçekli, halkalı bir oya. Tığ oyası anlatımlı videolu. Yazmalarınız çiçek açacak. Sadece yazmalarda değil havlu kenarlarında da kullanabilirsiniz. Hatta çiçek o kadar güzel ki broş veya çeşitli süslemelerde de kullanabilirsiniz. Pipetle ve küçük halkalarla yapılan çok güzel bir model. İğne oyalarına benzer modellerle tığ oyaları da yapıyoruz. İğne oyasına benzeyen tığ oyaları veya tığ oyalarına benzeyen iğne oyalarını çok yapıyoruz. Birbirinden esinlenerek harika tasarımlar oluşturuyoruz. Çiçekli tığ oyası örnekleri çok yapılan modellerden. Dolgulu tığ oyası yapımı veya fıstıklı tığ oyası modelleri de çok tercih edilen modellerden. Fıstıklı oyaların birçok çeşidi yapıldı. Bizde bu modelleri sizlerle buluşturduk. Şimdi de çok beğeneceğiniz bir model var. Hemen tığ oyaları anlatımlı modelin tarifine geçelim.

Tığ Oyası Anlatımlı Yapılışı

Tığ oyasından çiçekli çok hoş bir model. Tarifi baştan sona ayrıntılı bir şekilde videoda anlatılmakta. Eğer modeli çıkartırken, örerken aklınıza takılan bir konu olursa bizlere sorabilirsiniz. Modeli çeyizlik veya hediyelik olarak keyifle örebilirsiniz. Eğer tığ oyası örneklerinden satış yapıyorsanız bu model tam satışlık bir örnek. Ağır bir model. Yazmanın içinde bulunan renklerle oyayı yapabilirsiniz.

Tığ Oyası Anlatımlı

Pipetle yapıyoruz ve ilmeklerimizin boyları aynı oluyor. Daha sonra çiçekleri tamamlıyor ve yazmaya ekliyoruz.

Tığ Oyası Anlatımlı 1

Örümcekli güzel bir kenarı yaprak modeli ile çiçekleri ekliyoruz. Siz isterseniz farklı yapraklı modelleri de kullanabilirsiniz. Oya bittiğinde çok güzel görünüyor. İşte son hali.

Tığ Oyası Anlatımlı 2

Ve tığ oyası anlatımlı modelin ayrıntılı bir şeklide yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler