Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tığ Oyası Örnekleri Anlatımlı

Tığ oyası örnekleri anlatımlı modelden şahane bir örneğin tarifi var sırada. Çiçekli yeni çıkan oya modelleri tığ örneğini çok seveceksiniz. Tek renk yazmalarda da desenli yazmalarda da muhteşem duracak bir örnek. Videoda yeşil yazmaya uygulanmış halini göreceğiz. En güzel tığ oyası modellerini bir tıkla ulaşabilir yazma kenarlarında kullanabilirsiniz. Mutfak havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Dolgulu tığ oyası yapımı yazmalarda çok kullanılan örneklerden. Ortasını inciyle süslediğimiz örneği çeyizlik tığ oyası modelleri olarak düşünmeden örebilirsiniz. Yaprak modeli tığ oyası yine boncuklarla yaptığımız örneklerden. Boncuk kullanmayı sevmiyorsanız iptal edebilirsiniz. Daha fazla model anlatımı için önceki tarifleri inceleyebilirsiniz. Çok güzel örnekler var. Kum boncuklu tığ oyaları, pullu tığ oyaları gibi firkete tığ oyaları gibi birçok örneğin yapılışına ulaşabilirsiniz.

Kolay Tığ Oyası Modeli Yapılışı

Yeşil yazmaya sarı çiçeklerle, pembe çiçeklerle yapılmış çok zarif bir oya. Mutfak havlularında da kenarlarına yapacağımız oya kolay modellerden. Zarif tığ oyası modellerini satış için çeyizlik için hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Evlenecek bir genç kıza hediye olarak sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak örebilirsiniz.

Tığ Oyası Örnekleri Anlatımlı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Ben çok beğendim. Çok şık duruyor. Tığ oyası örnekleri anlatımlı modelde ipleri, tığı, yazmayı hazırlayalım modelimizin yapılışını hemen altta bulunan videoyu izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler