Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Tığ Oyası

Tığ oyası modellerinden süper bir örnek. En güzel tığ oyası modellerinin yapılışı. Yine harika bir video. Tığ oyası modellerinin en güzel örneklerini sizlerle videolu olarak paylaşıyoruz. İğne oyası modellerinden sonra yazma kenarları için ördüğümüz oya tığ oyaları. Çeşit çeşit tığ oyaları ile yazma kenarlarını süslüyoruz. Çiçekli tığ oyası örnekleri, kelebekli tığ oyası yapımı, boncuklu tığ oyası örnekleri gibi çeşit çeşit oyalar var. Bizde en güzel modelleri bulup sizler için hazırlıyoruz. Daha önceki yazılar arasında da birçok model tarifi var. Beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Yazmalar dışında fular modellerinde kullanabilirsiniz. Yazlık kıyafetlerinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Süper örnekler var. Şimdi sarı krem renkleri ile hazırlanmış oyanın yapılışını izleyelim.

Yazma Oyası Modelleri

Yazma modellerinden en güzel tığ oyası örnekleri yapılışı. Her renk ile çalışabilirsiniz. Oyanın yapılışı baştan sonra videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta. Takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Firkete oyası modellerini seviyorsanız bu model tam sizlere göre. Çocuklarınıza yazlık bir elbise dikip etek uçlarına bu güzel oyadan yapabilirsiniz. Değişik püsküllü, boncuklu tığ oyalarını da kullanabilirsiniz.

En Güzel Tığ Oyası

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Yanlardaki renkli kısımları yazmalarınıza uygun renklerde yapabilirsiniz. Ortası hep krem olarak kalabilir. Krem her zaman oyalarınıza yakışacaktır. Farklı tığ oyası örneklerinde de krem renklerini kullanabilirsiniz. En güzel tığ oyası modellerinizi krem renkleri ile daha şık hale dönüştürebilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler