Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli

İğne oyası modellerinde boncuklu çok zarif bir örneğin yapılışını hazırladık. İğne oyası yazma modellerinde keyifle kullanacağınız örneklerden. Zarif modellerde boncuklar kullanıldığı zaman daha şık oluyor. Abartmadan gerektiğince kullanınca tabi. Çok fazla boncuk kullandığımızda oyayı bozuyoruz gibi geliyor. Hem ağır oluyor oya. Duruşu değişiyor. Tabi bu benim fikrim. Sadece uç kısmına veya alt kısmında bir yere eklediğimizde kum boncukları harika oluyor. Tahta boncuklar, pullar, boru boncuklarda çok kullanıyoruz oyalarımızda. Boncuklu iğne oyası yazma modellerinde tek renk yazmalarda da boncukları kullanabilirsiniz. Kum boncuklu iğne oyası modelleri çok güzel örneklerden oluşan bir galeri. Beğendiğiniz örnekleri yazmalarınıza yapabilirsiniz. İğne oyası havlu modelleri, iğne oyası namaz örtüsü modellerinde kullanacağınız birçok örnek var. Boncuklu iğne oyası yapılışı için yazmalarınıza uygun boncukları seçebilirsiniz. Uyumlu boncukları seçebilirsiniz. Boncuklu iğne oyası yazma modeli için yazmalar, boncuklar, iğne – iplik hazırsa başlayalım.

Yeni Model Boncuklu İğne Oyası

Çok zarif bir oya tarifi daha. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda kullanabileceğiniz şık bir örnek. Boncuklu iğne oyası yazma modeli tek renk yazmalarda çok güzel duracak. Siyah, beyaz, mor, krem, kahve fark etmez. Keyifle yapacağınız bir model. Eğer iğne oyası örnekleri satışı yapıyorsanız bu model sizlere çok sipariş aldıracak.

Boncuklu İğne Oyası Yazma Modeli

Model bittiğinde çok güzel duruyor. Boncuklu iğne oyası yazma modeli çok güzel pırpılarla yapılmış bir model. Detaylı yapılışına hemen altta bulunan videodan ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler