Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Çember Oyaları

İğne oyalarından süper bir örnek daha. İğne oyası çember oyaları. Tek renk yazmalara, desenli yazmalara çok yakışacak bir model. İğne oyası modelleri ağır örneklerden. Ağır iğne oyası yapımı seviyorsanız bu model dam sizlere göre. Farklı iğne oyası tekniklere, örnekleri ile birlikte yapacağınız modellerden. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Çiçekli iğne oyası yapımı siyah renk yazmaya yaptığınızda her renk ile yapabilirsiniz. Kırmızılar, morlar, sarılar, maviler çok yakışacaktır. Araya krem rengi karıştırıldığında çok daha güzel olacaktır. Yazma oyalarınızı yaparken çiçeklerinizi arasına krem rengi de koyabilirsiniz. Oyanızı daha gösterişli hale getirecektir. İğne oyası havlu modellerinde, iğne oyası namaz örtülerinde de kullanabilirsiniz. Dağlarla birlikte zarif bir oya olacak çeyizlik iğne oyası modellerinde yeni bir örnek daha yapmış olacağız. İğne oyası çember oyalarının

İğne Oyası Çember Kenarı

Çok zarif ağır bir örnek. İğne oyası zürafalarla, pırpırlarla yapılmış bir çiçek. İğne çember oyaları anlatımı videoda baştan sona yer alıyor. Eğer aklınıza takılan bir konu olursa yorum kısımlarından bize ulaşabilirsiniz.

İğne Oyası Çember Oyaları

Model çok güzel duruyor değil mi. Ağır bir örnek. Ortadaki fıstıklı kısmı yapmayıp yine oraya mor yapraklardan yapabilirsiniz. Çiçeğin altına yapılan üçgen yaprağı yapmayabilir direk çiçeklerle örneği yapmaya başlayabilirsiniz. İki dağ arasına da çiçeği yapabilirsiniz. Şimdi gelelim tüm ayrıntıları ile iğne oyası çember oyalarının yapılışını izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
2 thoughts on “İğne Oyası Çember Oyaları”
  1. Colin Wysocki dedi ki:

    this type of lace making is truly beautiful – thankyou for sharing it

    1. Melek dedi ki:

      thanks

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler