Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Tülbent Örneği Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazma kenarlarına yapılmış çok hoş bir modelin tarifini hazırladık. Yeşil yazmaya iğne oyası olarak yapabileceğimiz gibi her renk yazmaya uyarlayacağımız zarif iğne oyası modellerinden. Yazma kenarlarında büyük iğne oyalarını seviyorsanız bu örnek tam sizlere göre. İğne oyası yazma modellerinde beğendiğimiz her örneği dilediğimiz yazmalarda dilediğimiz renklerle yapabiliriz. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda hatta iğne oyası havlu modellerinde kullanabiliriz.

Yazmalarda severek kullanacağımız oyalarda biri de çiçekli iğne oyası modelleri. İğne oyası bahar çiçeği modeli çok severek yapacağınız iğne oyası motifli modellerden. Motifleri yazmalara çeşit çeşit iğne oyası örnekleriyle kullanabilirsiniz. Ağır iğne oyası örneği yapılışı çiçekleri dağlarla birlikte, çeşitli iğne oyası yaprak modelleriyle kullanabilirsiniz. Tek örnek olarak daha basit yapraklarla kullanabilirsiniz. Düğüm ve pırpırlarla yapılmış yeni iğne oyası tülbent örneği yapılışı videosuna geçelim.

İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Güzel bir yaprak muhteşem bir çiçekle şahane bir iğne oyası yapılışı hazırladık. Adım adım nasıl yapıldığını videodan öğreneceğiz. Daha sonra yeşil, mor, kırmızı, siyah, beyaz, sarı gibi birçok renge uygulayabilirsiniz. Desenli veya düz yazmalarınıza çekinmeden oyayı yapabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Tülbent Örneği Yapılışı

Yeşil tonlarında yazmaya uyarlanmış çiçekli, yapraklı çok hoş bir örnek. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak düşünülmeden yapılabilecek modellerden. Eğer satış yapıyorsanız bu modeli mutlaka örnekleriniz arasına ekleyebilirsiniz. Şimdi adım adım yeni iğne oyası tülbent örneği yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler