Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Güzel Sık İğne Oyaları

İğne oyası örneklerine sık iğne ile yapılmış bir çiçek tarifi ile devam ediyoruz. En güzel sık iğne oyalarından bir örnek. İğne oyası modellerinde son kenar süsü olarak veya çiçeklerin yapraklarını tamamlamak için sık iğneleri kullanıyoruz. Ve gerçekten bazı modellere iğne oyası sık iğne çok yakışıyor. Ağır iğne oyası modellerinde kullanılan bir model. Tabi kolay iğne oyalarında da kullanılıyor. İğne oyası sık iğneli çiçek modeli yazmalarınıza çok yakışacak bir model. Ve çok güzel, ağır örneklerden. İğne oyasını yapmak kadar ütülemekte önemli. Sabunlu bezle, nemli bezle gibi birçok yöntemle ütüleniyor. Genelde iğne oyasını ütü gösterir derler. Model ne kadar güzelse, oya ne kadar güzel yapılmışsa ütü de özenle yapılmalı. Sözü daha fazla uzatmadan modelimizin yapılışına geçelim.

Ayşenin İğne Oyaları

Ayşe Hanım yine döktürmüş. Çok güzel bir modelin yapılışını daha bizlerle paylaşmış. En güzel sık iğne oyalarını en güzel anlatımlı videoları ile bizimle paylaşmış. Bize düzen videoyu izleyip yazmalarımıza oyayı yapmak. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte yaparak iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz.

En Güzel Sık İğne Oyaları

Çok güzel duruyor değil mi oya. 2 katlı yapraklı süper bir model. Modeli yazmalarınıza uygun renklerle yapabilirsiniz. Tek renk yazmalarınızda da çok güzel duracak bir model. Yine havlularda da dağlarla birlikte kullanabilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel oyanın nasıl yapıldığını izleyelim. Ve yazmalarımıza, havlularımıza yapmaya başlayalım.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler