Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modelleri yapılışı. İğne oyası havlu kenarı modellerinde çok güzel duracak ağır modellerden. Ağır iğne oyası modellerini havlu kenarlarında, namaz örtülerinde çok kullanıyoruz. Beğendiğiniz iğne oyası dağ çeşitleri ile kullanabileceğiniz çok zarif bir örnek. İğne oyası dağ yapımı örnekleri ile birleştirerek modelleri çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları yapabilirsiniz. İğne oyası havlu kenarı modelleri anlatımlı örneklerde çeyizler için yaptığımızda en güzel en yeni hiç görülmemiş, güzelliğini hiç kaybetmeyecek, modası hiç geçmeyecek örnekler seçiyoruz. Birazdan paylaşacağımı model çok güzel, ağır, zarif modellerden. İğne oyası yapmak zor ama keyifli. Hele birde oya bittiğinde sonuca baktığınızda çok daha keyifli oluyor. Birde satış yapıyor emeğinizi kazanca dönüştürüyorsanız süper oluyor. Ev bütçesine katkıda bulunuyoruz. Emeğimizin karşılığını alıyoruz. Güzel iğne oyası havlu kenarları modelleri için önceki yazılarımızı, tariflerimizi de inceleyebilirsiniz. Şimdi bu güzel iğne oyası havlu kenarı modelleri yapılışına geçelim.

İğne Oyası Havlu Kenarı Videolu Anlatım

Videolu anlatımla çok güzel bir oyanın yapılışını hazırladık. İğne oyası havlu kenarı modelleri yapılışı. Her renkle her havluya yapabileceğiniz çok güzel bir örnek. İki dağ arasındaki çiçeği farklı dağlarla, farklı örneklerle kullanabilirsiniz. Biraz daha küçük yaparak iğne oyası yazmalarda da kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Havlu Kenarı Modelleri Yapılışı

Oya bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok şık çok zarif değil mi. Şimdi hemen altta baştan sona anlatımlı yapılışını videoda bulabilirsiniz. Ve havlularınıza keyifle yapabilirsiniz. Küçük model uygulamaları yaparak iğne oyası mutfak havluları olarak da kullanabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler