Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çeyiz Kıskandıran İğne Oyası Havlu Kenarları

İğne oyası modellerinden süper örnekler. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları. Hepsi şahane. Hepsi muhteşem. Özenle yapılmış. Kelebekli modele bayıldım. Kelebekleri çok severim. Daha önce iğne oyası kelebek modeli yapılışı anlatımlı bir model paylaşmıştık. Kelebeğin yapılışına oradan ulaşabilirsiniz. Galeride bulunan modellerin yapılışı yok. Sizlere fikir vermesi açısından hazırladık. Eğer sipariş vermek isterseniz kaynak kısmında bulunan linkten iletişime geçebilirsiniz.  İğne oyası havlu kenarı örneklerini tığ oyası modelleri veya mekik oyası modelleri ile de birleştirerek yapabilirsiniz. İğne oyalarından en güzel modeller hayal gücü ile ortaya çıkıyor. Az önce bu modellerin yapılışı yok demiştik. Bu modeller ilk defa iğne oyası yapacaklar için ağır örnekler. İğne oyası tekniklerinden bahseden bir video hazırladık. Videoda basit çok kullanılan teknikler var. Bu tekniklerin içinde olduğu örnekleri yapabilirsiniz. Önce yazmalardan başlayıp daha sonra iğne oyası havlu kenarı modellerine geçebilirsiniz. Çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarlarından, benimde olsun diyeceğiniz modellerden bahsedelim hemen.

Çeyizlik İğne Oyası Havlu Kenarı Örnekleri

Çeyizlik iğne oyası havlu kenarı örneklerinden oluşan güzel bir galeri. İğne oyası dağlı modelleri, iğne oyası püsküllü modeller gibi birçok örnek var. Beğendiklerinizi eğer iğne oyası biliyorsanız yapabilir veya sipariş verebilir yaptırabilirsiniz. Seçtiğiniz havluya göre iğne oyası ip renklerini belirleyebilir ve oyalarınızı yapabilirsiniz.

Önce sizlere iğne oyası tekniklerinden bahseden videomuzu göstermek istiyorum. Youtube kanalımıza abone olarak mimuu videolarından haberdar olabilirsiniz.

Sıra geldi harika oyaları inceleme vaktine. Çiçekli, kelebekli, laleli birçok örnek var. Havlu modellerine uygun mutfak havluları ve yazmalar da yapabilirsiniz. İşte sizlere çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları.

Kaynak : https://www.instagram.com/candan_hobievi/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler