Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

En Şahane İğne Oyaları

Muhteşem bir model daha. Laleyi andıran güzel, zarif bir örnek. Baştan sona anlatımı ile. İğne oyası havlularınız için çok güzel olacak. İğne oyası yazma ve namaz örtüsü modelleri içinde kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. Modeli yayınlamak bizden istediğiniz yerde kullanmak sizden. İlk defa iğne oyası yapacak arkadaşlar için zor bir örnek. İğne oyası yazma kenarı için şimdilerde köşe kısımlara ağır örnekler orta kısımlara hafif birbiri ile uyumlu modeller de yapılıyor. Çok güzel duruyor. Fularlar için kullanabilirsiniz bu güzel örneği. En şahane iğne oyalarını çeyizler için tercih ediyoruz genelde. Ama kendimiz içinde yapabiliriz. Yapmalıyız. İğne oyası modellerini takip ederek sizler için yeni çıkan modellerin videosunu yayınlayan arkadaşları sizlerle buluşturmaya örneklerin yapılışını paylaşmaya çalışıyoruz. Havlu, yazma, fular, namaz örtüsü, tespih gibi modellerin yapılışlarını sizlerle buluşturuyoruz. Genelde yazma ve havlu ağırlıklı modeller yayınlıyoruz. Daha fazla iğne oyası modeli anlatımlı yapılışı için mimuu.com ziyaret edebilirsiniz.

2018 İğne Oyası Modelleri

İğne oyası havlu kenarı örnekleri olarak yapabilirsiniz. Yazmalar için yapabilirsiniz. Fularların uç kısımlarına yapabilirsiniz. Yaprakları önce bütün olarak yapıyoruz. Daha sonra katlayarak son halini şekillendiriyoruz. Ve ortaya en şahane iğne oyaları çıkıyor.

En Şahane İğne Oyaları

En Şahane İğne Oyaları 1

Oyamız çok güzel ve çok zarif. Yapmak isteyen arkadaşlar için sözü daha fazla uzatmadan videosuna geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler