Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Metal Pullu İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası modellerinden yazmalara çok yakışacak bir oya daha. Kolay iğne oyalarından. Pullu iğne oyası modelleri hazırladık. Metal pullu iğne oyası modellerini tek renk yazmalara veya desenli yazmalarınıza yapabilirsiniz. Bence tek renk yazmalarda çok daha şık duracak. Zarif iğne oyalarına pul ekleyerek boncuk ekleyerek çok şık ve gösterişli hale çevirebilirsiniz. Pullu iğne oyası modellerinde kullanacağınız pul çeşitleri de oldukça fazla. Yıldız pullar, hürrem pullar, çiçek pullar, metal veya plastik pullar kullanabilirsiniz. Yıldız pullu iğne oyası örneği hoşunuza gidecek kolay oyalardan. Pullu iğne oyası yapılışı için sıralı iğne oyası modellerini kullanabilirsiniz. Onlara pul boncuk oyaları çok yakışıyor. Metal pullu iğne oyası yapılışı için anlatıma geçelim.

Metal Pullu İğne Oyası Nasıl Yapılır?

Çiçek pullu iğne oyası modelleri, yıldız pullu iğne oyası modelleri gibi birçok pul çeşidi ile oyalar yapabilirsiniz. Tek renk yazmalara veya desenli yazmalara da uygulayabilirsiniz. Sıralı iğne oyalarını yaparken pulları da ekleyerek yapabilirsiniz.

Metal Pullu İğne Oyası Yapılışı

Çok güzel görünüyor değil mi. Zarif, şık ve sade. Son olarak videoya geçelim metal pullu iğne oyası yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler