Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Tek Renk İğne Oyası Yazma Örneği

İğne oyası yazma modellerinden yepyeni bir örnek daha. Tek renk yazmalarda tek renk iğne oyası modelleri olarak yaptığımız örneklerden. Tabi örneği renkli olarak da yapabilirsiniz. Desenli yazmalarda da yeni örneği kullanabilirsiniz. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model Türkçe videolu baştan sona anlatımıyla hazırladık. İlk defa iğne oyası yapanlar, iğne oyasına yeni başlayanlar içinde uygun bir örnek. Tek veya desenli birçok yazmada örneği kullanabilirsiniz. İğne oyası örneği kolay ve sıralı iğne oyası modellerinden. Tülbent örneği iğne oyasına boncuklar da eklenebilir. Uç kısımlara kum boncuk eklendiğinde çok güzel duracaktır. Kolay, zarif ve çok güzel duracak oyanın anlatımına geçelim.

Tek Renk İğne Oyası Modelleri Yeni

Düz renkli tülbent oyaları anlatımı hazırladık. Videolu. İğne oyalarını hep videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimizin daha kolay bir şeklide rahat bir şekilde yapabilmesi için. Özellikle iğne oyalarını ilk defa yapmaya başladığımızda videolar çok faydalı oluyor. Daha sonrasında iğne oyası tekniklerini öğrendikten sonra resme yani modele baktığımızda örneği çıkartmamız daha kolay olacak. Modele baktığımızda hangi tekniklerle yapıldığını bilecek ve modeli rahatça çıkartabileceğiz.

Tek Renk İğne Oyası Yazma Örneği

Model pudra rengi bir yazmaya uyarlanmış. Çok zarif duruyor. Son olarak ise tek renk iğne oyası yazma örneğinin nasıl yapıldığını izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler