Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı

Şirin, çıtı pıtı bir iğne oyası tarifi daha. Çok seveceğimiz kolaylıkla yazmalarımıza uygulayacağımız örneklerden. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı videolu olarak hazırladık. Çıtı pıtı iğne oyası modelini bebek mendili iğne oyası modelleri olarak yapabilirsiniz. İğne oyası mutfak havlu modellerine uygulayabilirsiniz. Tek renk iğne oyaları olarak çalışabilirsiniz. İki renkli iğne oyası modelleri olarak çalışabilirsiniz. Tek renk yazmalarda da çok güzel duracak örneklerden. Çıtı pıtı iğne oyalarını yazmalarda kullanmayı çok seviyoruz. Mesela kolay çıtı pıtı iğne oyası modeli yapılışı çok hoşunuza gidecek örneklerden. Yazmalarda çok güzel duracak kolay iğne oyası modellerinden. Bir diğer örnek ise çiçekli iğne oyası modelleri yapılışı. Eski iğne oyalarını andıran yeni örneklerden. Son olarak beğeneceğiniz modellerden biri de iğne oyası iç içe pırpır çiçek model yapımı şahane bir örnek. Şimdi yine çok beğeneceğimiz iğne oyası yazma örnekleri anlatımlı modeli izleyelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Tek renk veya desenli yazmalarda severek uygulayacağımız kolay ve çok hoş bir örnek daha. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model iğne oyalarını yeni yapmaya başlayanlar içinde uygun örneklerden. Mesela bu örneği küçük dağlar ekleyerek yeni tasarımlar oluşturabiliriz.

İğne Oyası Yazma Örnekleri Anlatımlı 2

Modeli tamamladığımızda yukarıdaki gibi görünecek. Çok zarif değil mi. Şimdi birlikte modelin nasıl yapıldığını öğrenelim. İğne oyası yazma örnekleri anlatımlı model için hemen videoya buyurun. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler