Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Sıralı İğne Oyası Yapılışı

İğne oyası sıralı modeli anlatımlı yapılışı. Yazmalarda birçok renkle yapacağımız yepyeni bir oya tarifi hazırladık. Sade renk yazma iğne oyaları olarak kullanabiliriz. Desenli yazmalarımızda kullanabiliriz. Yazmalara sıralı iğne oyası yapılışı çok şık çok zarif duran bir örnek. Görür görmek yapmak isteyeceksiniz. Düz sıralı iğne oyası yapılışı düğümlerle ve pırpırlarla yapılmış bir örnek. Bu yüzden oya tek renk olarak çalışmaya da iki renkli olarak çalışmaya da uygun. Mesela düğüm kısımlarını farklı bir renkle yapabilirsiniz. Sıralı iğne oyalarından oluşan bir güzel modelden bahsedelim. İğne oyası yaprak yapımıyla tamamladığımız bir model. Tarifine sıralı yapraklar iğne oyası modelinden ulaşabilirsiniz. Çok hoş ağır bir örnek. Ağır iğne oyası modellerinden. Yine yaprakları farklı bir çalışmada kullanabilirsiniz. Örneğin yaprakları iğne oyası küpe yapımında, iğne oyası kolye ucu modellerinde kullanabilirsiniz. İğne oyası fular modellerini süslemede kullanabilirsiniz.

 Sıralı İğne Oyası Modeli Nasıl Yapılır?

Yazmalarda çok güzel duracak bir örnek daha. Kolay modellerden. Eğer iğne oyası yapmaya yeni başladıysanız bu modeli de yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. İlk defa iğne oyası yapacaklar için yeni başlayanlar için uygun bir örnek. Direk olarak yazmaya değil de ilk olarak örnek bezine çalışmak daha uygun olacaktır. İlk yapışımız kötü olabilir. Oyayı birkaç denemeden sonra düzeltiriz ve yazmalara uygulamaya başlayabiliriz.

Yazmalara Sıralı İğne Oyası Yapılışı 1

Yazmalara Sıralı İğne Oyası Yapılışı 2

İki renkli iğne oyası modelleri olarak yapacağımız veya daha çok renkte kullanabileceğimiz bir oya. Adım adım yapılışını ise videodan izleyeceğiz. Hazırsa yazmalarımız, iğnemiz, ipimiz hemen oyanın yapılışına geçelim. Yazmalara sıralı iğne oyası yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler