Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örneği Yazma

İğne oyası modellerine yeni bir örnek daha ekliyoruz. Yine yazmalara çok yakışacak harika bir model. Yeni iğne oyası örneği yazma çiçekli zarif iğne oyalarından. Adım adım nasıl yapıldığını öğreneceğimiz ve yazmalarımıza uygulayacağımız modellerden. Tek renk yazmalara da desenli yazmalara da çok yakışacak. Mesela yazmalara çok yakışacak bir oyadan daha bahsedelim. 3 yapraklı iğne oyası yapılışı. Yaprak desenli yazmalarınızda kullanabilirsiniz. Eminim çok yakışacaktır. Yazmalarınızda sıralı iğne oyalarını kullanmayı seviyorsanız iki renkli sıralı iğne oyaları yapılışı tek renk iğne oyaları olarak da yapılabilir. Yazmalara çok yakışan iğne oyası modeli sayfamızda daha çok var. Hepsini inceleyerek beğendiğiniz modelleri yazmalarınıza, havlularınıza yapabilirsiniz.

Çiçekli İğne Oyası Yazma Modeli Yapılışı

Yazma kenarlarına çok yakışacak bir oya daha. Tek renk çiçeklerle oyayı yapacağımız gibi her çiçekte farklı renkte kullanarak oyayı yapabiliriz. Kır çiçekleri, bayram şekerleri gibi tek renk yazmalara rengarenk çiçeklerle oyayı yapabilirsiniz.

Yeni İğne Oyası Örneği Yazma 2

Yeni İğne Oyası Örneği Yazma 1

Çiçeği tamamladığımızda yukarıdaki gibi çok güzel duracak. Çok şık, çok zarif değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Yeni iğne oyası örneği yazma modelini öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler