Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazmalara Çok Yakışan İğne Oyası Modeli

Yazmalara çok yakışan iğne oyası modeli hazırladık. İğne oyası sepet örneği. Tek renk yazmalarda, desenli yazmalarda uygulanan çok zarif örneklerden. Sepetli iğne oyalarını yaparken eğer desenli yazmalara uyarlıyorsak renk seçimi kolay. Hemen yazma içinde bulunan renklerden seçiveriyoruz. Tek renk yazma iğne oyaları yaparken ise zıt renkler veya aynı renklerden oyaları yapabilirsiniz. İğne oyası modelleri yazma örneklerini özellikle çeyizler için çok yapıyoruz. İğne oyası yazma örnekleri, iğne oyası havlu kenarı modelleri tercih ettiğimiz modellerden. En güzel örnekleri buluyor kızlarımızın ve oğullarımızın çeyizlerine yapıyoruz. Satış için en güzel oyaları yapıyoruz. Bu modeli de satış için gösterdiğiniz, önerdiğiniz modeller arasına ekleyebilirsiniz.

İğne oyalarından bahsedelim biraz. İlk bahsedeceğimiz tarif yazmalara uyarlayacağımız bir örnek  olsun. İğne oyası yazma çiçekli model yapılışı. Çok hoş. Çok zarif. Mavi tonları kullanılarak yapılmış. İkinci bahsedeceğimiz model ise havlulara uyarlayacağımız bir örnek olacak. Yapılışına ise iğne oyası havlu kenarı örneği yapılışından ulaşabilirsiniz. Hadi şimdi yazmalara çok yakışan iğne oyası modelini öğrenelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Nasıl Yapılır?

Sepet örneğini iğne oyalarının birçok çeşidi ile birlikte kullanabilirsiniz. İğne oyası dağ çeşitleri ile birlikte kullanılabilir. İğne oyası yaprak çeşitleri ile birlikte kullanılabilir. Hepsiyle uyumlu olacak bir örnek.

Yazmalara Çok Yakışan İğne Oyası Modeli

Çok güzel görünüyor değil mi. Her renkle uyarlayarak kolayca yapabilirsiniz. O halde hemen anlatıma geçelim ve yazmalara çok yakışan iğne oyası modelini öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler