Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mekik ve İğne Oyası Karışımı

Mekik ve iğne oyası karışımından çok güzel bir oyanın yapılışını hazırladık. Yazmalarınızda, havlu kenarlarında kullanabilirsiniz. İğne oyası modellerinden ve mekik oyası modellerinden videolu anlatımlarla paylaşımlar yapıyoruz. Bazen her iki modeli birbiri ile karıştırarak oyalar yapıp bu güzel modellerin de anlatımlarını sizlerle paylaşıyoruz. Şimdi hem iğne oyası hemde mekik oyası ile yapılmış bir modelin tarifini hazırladık. Dilerseniz yazmalarınızda dilerseniz de havlularınızda kullanabileceğiniz harika bir örnek. Namaz başörtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Mekik oyası ve iğne oyasını karıştırarak yaptığımız başka modellerimiz de var. Mesela mekik oyalı iğne oyası yapılışı yaprağın yanına mekikle çiçek yaptığımız bir örnek. İğne oyası ve mekik oyasından havlu kenarı yapımı ise alt su taşı olarak mekik kullanıyoruz. Örnekli kısım ise iğne oyasından. Mekik oyası lolipop örneğini de çok seveceksiniz.

Mekik İğne Oyası yapılışı

Mekik ve iğne oyası ile yaptığımız süper bir örnek. Mekik ve iğne oyası karışımı modellerini havlu ve namaz örtülerinde kullanabilirsiniz. Yazmalarda büyük oyaları seviyorsanız yazmalarınızda da tercih edebilirsiniz. Mekik ve iğne oyası karışımı detaylı bir şekilde anlatılmakta. Videodan rahatlıkla modeli yapabilirsiniz.

Mekik ve İğne Oyası Karışımı

Mekik ve İğne Oyası Karışımı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Çok güzel değilmi. Bu güzel model anlatımı için marifetli eller iğne oyasına teşekkür ederiz. Şimdi detaylı bir şekilde mekik ve iğne oyası karışımı örneğinin yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler