Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Anlatımlı İğne Oyası Yazma Modeli

Anlatımlı iğne oyası yazma modeli hazırladık. Yine her renk yazmana muhteşem duracak modellerden. İğne oyalarını özellikle çeyizler için çok yapıyoruz. Çeyizlik iğne oyası modelleri olarak düşüneceğiniz bir örnek. İğne oyası yazma modelleri tek renk ve desenli yazmalarda uygulayabileceğiniz örneklerden. Model çok güzel. İğne oyası dağlarla birlikte iğne oyası havlu kenarı modellerinde de kullanabilirsiniz. Çiçeği çeşitli yapraklarla birlikte kullanabilirsiniz. İğne oyalarından yazmalara çok yakışacak örneklerden bahsedelim biraz. Videolu iğne oyası çiçek yapımı muhteşem bir model. Çatalla yapılan oya modelleri yazmalarda çok şık duruyor. Daha fazla anlatımlı iğne oyası modelleri için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğimiz pembe tonlarla yapılmış her renkle çok güzel duracak oyaya geçelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

Anlatımlı iğne oyası yazma modeli yanında güzel bir yaprağıyla çok güzel duruyor. İğne oyası yaprak yapımı ve iğne oyası çiçek yapımının birleşiminden oluşan çok beğeneceğiniz satış yapanlara çok sipariş aldıracak örneklerden. Çeyizlerin vazgeçilmezi, çok aranan modellerinden biri haline gelecek. Mutlaka her çeyizde olması gereken modellerden. Mutfak havlularında, büyük havlularda, yazmalarda çok zarif duracak. Pembe yazmaya iğne oyası, gri yazmaya iğne oyası modelleri, siyahlar, beyazlar, kırmızılar, yeşiller gibi birçok renge yapılacak, uygulanacak bir örnek. Böylece bir yazmada nasıl durduğunu görüyor birçok yazmaya uyarlayarak oyamızı yapıyoruz.

Anlatımlı İğne Oyası Yazma Modeli

Harika görünüyor değil mi. Ara modeli, yaprağı, çiçeği muhteşem duruyor. Eğer modelin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız işte tarifi. Anlatımlı iğne oyası yazma modeli sizler için yayında.

 

Benzer İçerikler
One thought on “Anlatımlı İğne Oyası Yazma Modeli”
  1. Doris RAHARISON dedi ki:

    Merci pour ces jolis motifs. Très intéressant. J’ai hâte d’essayer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler