Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Yaprak Yapımı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. İğne oyası yaprak yapımı hazırladık. Ağır bir model. İğne oyası havlu, iğne oyası namaz örtüsü, iğne oyası fular modelleri, iğne oyası tespih modellerinde kullanabilirsiniz. Yapılışı videoda anlatılmakta. Genelde Kütahya iğne oyası modellerinde kullanılıyor. Üzerine 3 boyutlu iğne oyası çiçek modellerinden yapabilirsiniz. Telli iğne oyası modellerinden yapabilirsiniz. İğne oyası yaprak yapımını farklı renklerle yaparak broş modellerinde kullanabilirsiniz. Kolye ucu, küpeler yapabilirsiniz. İğne oyası yaprak çeşitleri birçok yerde kullanılabilecek güzel ve ağır bir örnek. Yapraklı iğne oyası yapılışını videodan takip ederek öğrenebilir daha önce yaptığımız modellerle birleştirerek kullanabilirsiniz. Sizin ellerinizden çıkan oya modelleri çok güzel olacaktır. Tropikal yaprakları andıran güzel yaprağın yapılışına geçelim.

İğne Oyası Yaprak Yapımı Modelleri

İpek iplerle yapılmış iğne oyası yaprak yapımı tarifi. Çok güzel bir yaprak. Biraz önce de bahsettiğimiz gibi birçok yerde kullanabilirsiniz. Yaprağı ipek iplerle yapmanız şart değil, suni ipekler, normal her zaman oyalarda kullandığımız naylon ipleri kullanabilirsiniz. Duruşu belki boyutları değişecektir. Yaprağı daha küçük sayılarla başlayarak küçük boyutlarda yapabilir yazmalarda, küpe yapımında kullanabilirsiniz. Büyük yaparak tespih süslemelerinde de kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Yaprak Yapımı

Yaprak bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Şahane değil mi. Alttaki yaprağın uzun sap kısmını kısa tutabilirsiniz. 3 yaprak çalışabilir, oyalarınızı sadece yapraklarla tamamlayabilirsiniz. İğne oyası yaprak yapımı için tek yapmanız gereken videoyu izlemeniz. Şimdi videoyu izleyelim. Oyayı öğrenelim yazmalarda, havlularda, namaz örtülerinde kullanalım.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler