Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kurdelali İğne Oyası Modelleri

İğne oyası modellerine çok güzel bir örnek daha ekliyoruz. Kurdelali iğne oyası modellerini iğne oyası yazma modelleriniz için kullanabilirsiniz. Ortası taşlı çok hoş bir oya. İğne oyası yaprak yapımının ortasında karanfil çiçeği gibi duruyor. Kurdeleli birçok oyanın yapılışından bahsettik. Kestiğimiz, çiçeğe çevirdiğimiz kurdeleleri iğne oyaları ile yazmaya veya havluya tutturuyoruz. Ve çok şık oyalar elde ediyoruz. Organze kurdeleler, saten kurdeleler, ince veya kalın kurdeleler ile oyalar yapıyoruz. İğne oyası kurdele muska yapılışı organze kurdeleyi üçgen şeklinde katlayarak muska şekli veriyoruz ve iğne oyası ile yazmaya tutturuyoruz. Kurdele iğne oyası modelleri ise ince kurdeleleri keserek yaptığımız bir oya çeşidi. Kurdeleyi ortadan tutturarak fiyonk şekli veriyoruz. Organze kurdeleden iğne oyası modelleri ise yine organze kurdeleyi farklı şeklide katlayarak çiçek şekli veriyor ve yine iğne oyası ile yazmaya tutturuyoruz. Bu modelleri dilerseniz iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz.

Yeni Kurdele Oyaları

Karanfil oyasını andıran çok güzel bir oya. Orta kısmına taş dikiyoruz. Dilerseniz inciler de dikebilirsiniz. İğne oyasından iki tane yaprak yapıyoruz. Ve ortasına bu güzel çiçeğimizi ekliyoruz. Kendinden geçişli bir kurdele kullanıyoruz. Kurdelali iğne oyası modellerinin yapılış ayrıntıları videoda yer alıyor.

Kurdelali İğne Oyası Modelleri

Bu güzel oyanın tarifi için dilerseniz farklı kurdeleler de kullanabilirsiniz. Çiçeğin yapılışı kolay. Ayrıntılar videoda. Aklınıza takılan herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler