Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yapılışı

İğne oyası modellerinden çok güzel bir örnek daha. Her renk yazmaya yakışacak çok güzel çok zarif bir model. Sade düz yazmaya iğne oyası modelleri olarak yapmak isteyeceğiniz en güzel iğne oyası modellerinden. Siyah yazmaya iğne oyaları, gri yazmaya iğne oyaları gibi tek renk yazmalarda kullanabiliriz. Veya çiçek desenli, geometrik desenli yazmalarda iğne oyası olarak yapabileceğimiz bir model. İğne oyası mutfak havlu kenarlarına da yapılabilir. Yazmalarımıza çok yakışacak iğne oyalarından bahsedelim. Sonra yeni modelimize geçeriz. Şişte iğne oyası yazma örneği son paylaştığımız modeller arasında. Ve yazmalara çok yakışacak. İğne oyası çiçek yapımı da yazmalarda çok kullanılıyor. Eminim sizde yaptığınızda çok güzel duracak. Farklı iğne oyaları yapmak isterseniz zikzaklı modeli deneyebilirsiniz. Zikzak iğne oyası nasıl yapılır videolu anlatımı inceleyerek yazmalarınıza uygulayabilirsiniz. Gelelim şimdi yeni modelimize. Yeni iğne oyası örnekleri yapılışını öğrenelim.

İğne Oyası Yazma Örneği Yapılışı

İğne oyası nasıl yapılır birazdan güzel bir modelin yapılışını öğreneceğiz. Öğrendikten sonra ise bu güzel modeli renk renk yazmalarımıza keyifle yapacağız. İlk olarak modelin nasıl durduğuna bir bakalım.

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yapılışı 1

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yapılışı

Yeni İğne Oyası Örnekleri Yapılışı 2

Yeni iğne oyası çok güzel görünüyor. Son olarak videoya geçelim. Detaylarıyla yapılışını öğrenelim. Yeni iğne oyası örnekleri yapılışı yayında. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler