Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapımı

İğne oyası namaz örtüsü kenarı yapılışından harika bir örnek. İğne oyası namaz başörtüleri için krem rengi, siyah, mor gibi birçok rengi kullanarak yapabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü çok güzel bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü havlu kenarı modelleri olarak da yapabilirsiniz. Dağları yapabilir ara örneği farklı bir örnek kullanabilirsiniz. Çok zarf bir örnek. Yine ara modeli farklı modellerle birleştirebilirsiniz. Kolay ve çok şık bir örnek. Namaz başörtüsü iğne oyası videolu olarak hazırladığımız bir örnek. Namaz başörtüsü iğne oyası örnekleri krep kumaşlar, şifon kumaşlar üzerine yapılıyor. Beğendiğiniz kumaşlar üzerine iğne oyalarını yapabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü yapımı havlu kenarına da yapabileceğiniz bir model. Yapılışına geçelim. Detayları izleyelim.

Anlatımlı İğne Oyası Namaz Örtüsü

Dağlı pırpırlardan oluşan harika bir örnek. İğne oyası namaz örtüsü yapımı renkli olarak da yapabilirsiniz. Mesela dağları krem rengi yapıp aradaki örneği farklı renkle yapabilirsiniz. Yada son oya bittiğinde farklı renkle kenar bordürü yapabilirsiniz. Çok şık olur.

İğne Oyası Namaz Örtüsü Yapımı

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çok hoş duruyor değil mi. Keyifle yapacağınız bir örnek. Eğer iğne oyasından satış yapıyorsanız siparişlerinizi artıracak bir örnek. Videoda namaz örtüsü olarak detaylı anlatılmakta. Havlu veya namaz örtüsü olarak yaptığınızda önce iğne oyası bacak yapımını yapıp 2 sıra zürafa geçtikten sonra modeli kurabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü yapılışı video izleyelim ve istediğimiz kumaş kenarlarında kullanabilirsiniz.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler