Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Namaz Başörtüsü İğne Oyası

İğne oyasından harika bir örnek daha. İğne oyası havlu kenarları olarak da yapabileceğiniz çok hoş bir örnek. İğne oyası modellerine yeni bir örnek daha ekliyoruz. Tek renk olarak yapabilirsiniz. İki renk olarak yapabilirsiniz. Mesela arada bulunan bademli kısmı altın renginde veya havlunuzla uygun renkte, namaz örtüsü yapıyorsanız krem rengi ile yapabilirsiniz. Son sırayı ana renk olarak yapabilirsiniz. Çok hoş oluyor. Örneklerini sosyal medya üzerinde görmüş olabilirsiniz. Ben iki renkli olarak uygulamasını görmüştüm. Çok güzel duruyor. Çeyizleriniz için iğne oyaları arıyorsanız bu örneği yapabilirsiniz. İğne oyası namaz örtüsü olarak yapabilirsiniz. Namaz örtüsünün renginden iğne oyası dağ yapımı yapabilir diğer kısımlara onu tamamlayan renkler seçebilirsiniz. İğne oyası artırma dağ yapılışını da namaz örtülerinizde kullanabilirsiniz. Namaz başörtüsü iğne oyasını havlu kenarlarında, iğne oyası pike takımı modellerinde kullanabilirsiniz.

İğne Oyası Namaz Başörtüsü Örnekleri Yapılışı

Çok hoş bir örneğin yapılışı var sırada. İğne oyası bademli modelleri seviyorsanız bu örneği havlularda, namaz örtülerinde, pikelerde kullanabilirsiniz. İğne oyası dağlı modellerden ve bademli örnekten zarif bir model. Namaz başörtüsü iğne oyası tarifinde bu iki modeli kullanıyoruz. Dilerseniz badem örneğini farklı bir örnek ile de birleştirerek kullanabilirsiniz.

Namaz Başörtüsü İğne Oyası

Model çok hoş bir model. Şimdi ayrıntılı bir şekilde nasıl yapıldığını izleyelim. Aklınıza takılan bir konu olursa yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler