Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

İğne oyası modellerinden havlu kenarı örnekleri ile devam ediyoruz. Kolay iğne oyası havlu kenarı yapılışı. Havlularınızda çok güzel duracak bir örnek. İğne oyası dağlı modellerden oluşan güzel bir örnek. Bademli bir model. İğne oyasına yeni başlayanlar için yapabilecekleri bir örnek. Büyük havlu kenarlarında şık duracak bir örnek. Bademli modeller havlu veya iğne oyası yazma modellerinde de çok güzel duruyor. Bademli, dağlı modellerle çeyiz kıskandıran iğne oyası havlu kenarları yapabilirsiniz. Sizin yaptığınız tüm oyalar çok güzel olacaktır. Satış olarak da yapılabilecek güzel bir örnek. İğne oyası havlu kenarı bademli çiçek diyebiliriz. Yapraklarını tek renk yapabileceğiniz gibi modelde gördüğünüz şekilde 2 renkli olarak da yapabilirsiniz. İğne oyalarını yaparken değişik aparatlarda kullanıyoruz. Kürdanlar, pipetler, cetveller, çatallar. Çatalla yapılan oya modelleri videolu anlatım örneklerini önceki yazılardan bulabilirsiniz.

Güzel İğne Oyası Havlu Kenarları Modelleri

Havlularda çok güzel duracak büyük, küçük havlulara, yazmalara uyarlayarak yapabileceğiniz oyalardan. İğne oyası dağlı modellerde kullanılan dağları zürafalarla yapılan dağlar, pırpırlarla yapılan dağlar olarak da değiştirebilirsiniz. İğne oyası havlu modelleri, yazmalar sıklıkla yaptığımız oyalardan. En güzel örnekleri bulup en güzel havluları veya yazmaları bulup oyalarımızı severek yapıyoruz. Bazen hediye, bazen çeyiz için, bazende satış için yapıyoruz. Birazdan yapılışını paylaşacağımız model.

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı

Kolay İğne Oyası Havlu Kenarı Yapılışı 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi çok güzel duruyor. Gold renkli iplerle, gümüş renkli iplerle de çok güzel olur. Ağır bir model olur duruş olarak. Şimdi kolay iğne oyası havlu kenarı yapılışı detaylarını izleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler