Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Mavi İğne Oyası Modeli

Her rengi ile harika duracak bir model. Mavi iğne oyası modeli. Yazmalarınıza, havlu kenarlarınıza yapabilirsiniz. Çok zarif sıralı iğne oyası modellerinden. Renk renk de yapılabilir, 2 renk veya tek renkte. İğne oyası modellerini kullanacağınız yazma veya havlunun içinde bulunan renklerde göre ayarlayabilirsiniz. Tek renk yazmalara iki renkle çok güzel duracak bir model. Mavi iğne oyası modeli tarifinin detaylarını videoda bulabilirsiniz. Yeni modelin yapılışına geçmeden önce daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Boru boncuklu iğne oyaları yazmalarınıza şıklık katacak bir model. İğne oyası çilek modeli yapılışı da havlu, namaz örtüsü, yazmalarda harika duran bir model. İğne oyası fular modellerinde de kullanacağınız zikzak iğne oyası modeli tarifine zikzak iğne oyası nasıl yapılır video anlatımlı yazımızdan ulaşabilirsiniz. Gelelim şimdi iğne oyası örneklerinden yeni tariflerimizden mavi iğne oyası modeli anlatımına.

İğne Oyası Sık İğneli Çiçek Modeli

Mavi iğne oyası modeli sık iğneli bir modelden oluşuyor. İğne oyası sık iğneli çiçek modeli tarifinin detaylarını sizlere videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Bu modeli yaparken iğne oyası tekniklerinden yaprak yapımını, fıstık yapımını, ve düğüm yapımını öğreniyoruz. Ve bu modelleri farklı örnekler ile de birleştirerek yapabilirsiniz.

 Mavi İğne Oyası Modeli 1

Mavi İğne Oyası Modeli

Mavi iğne oyası modeli bittiğinde çok güzel duracak. Tıpkı yukarıdaki gibi. Sizde istediğiniz renklerle yapabilirsiniz. Şimdi modelin nasıl yapıldığını inceleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler