Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Düz Yazma Örnekleri

Düz renk tülbent iğne oyaları veya renkli iğne oyası yazma modelleri için yapabileceğiniz bir model var sırada. Düz yazma örneklerini istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Baştan sona yapılışı videoda. Harika bir model. İsterseniz iğne oyası havlu modellerinde de kullanabilirsiniz. Her renk çalışabileceğiniz her renk ile çok güzel olacak bir model. Aradaki çiçeği farklı dağlarla veya farklı iğne oyaları ile kullanabilirsiniz. Yazma iğne oyası örneklerinin en güzel modellerini sizlere videolu olarak hazırlıyoruz. Hepimiz tarafından en kolay şekilde yapılması için. İğne oyası yazma modellerinden güllü iğne oyası yazma modelleri de çok sevilen örnekler arasında. Daha fazla model için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz. Hadi şimdi düz yazma örneklerinden bu harika modelin yapılışına geçelim.

Tek Renk Yazma İğne Oyaları

İğne oyalarından çok zarif bir model daha. Dağlar ve çiçeklerden oluşan harika bir örnek. Her zaman olduğu gibi yapılışı video anlatımlı bir model. Keyifle yazmalarınıza yapabilirsiniz. Ve yine sizlere eğer satış yapıyorsanız çok sipariş aldıracak bir örnek. Renkli yazmalarda da harika duracaktır. Sadece tek renk yazmalarda değil. Her renk ile çalışılabilir.

Düz Yazma Örnekleri

Düz Yazma Örnekleri 1

Model bittiğinde yukarıdaki gibi duracak. Çiçeklerden iğne oyası küpe olmazmı. Çok güzel olur diye düşünüyorum. Yine farklı dağlarla veya farklı iğne oyaları ile de kullanılabilir. İğne oyası fular modelleri yapıyorsanız fular uçlarına yine bu harika çiçeklerden yapabilirsiniz. İşte sizlere baştan sona anlatımlı olarak yine Ayşen’in iğne oyalarından olan düz yazma örnekleri tarifi. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler