Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yazma İğne Oyası Örnekleri

Şahane bir model daha. Yazmalarınıza çok yakışacak bir örnek. Tarifi videolu. Modeli hemen örnek bezlerinize çıkartmaya başlayın. Sonrasında ise yazmalarınıza. Ve ya havlularınıza. Nerede kullanmak istiyorsanız. İğne oyası yazma modellerine çok yakışacak bir örnek. İğne oyası teknikleri nelerdir iyice öğrendikten sonra rahatlıkla bu örneği yapabilirsiniz. İğne oyası teknikleri olarak neler var derseniz en başta iğne oyası zürafa yapımı var. İğne oyası köprü yapımı var. İğne oyası yaprak yapımı var. Tabi yaprağın adı iğne oyası sinek kanadı olarak da geçiyor. İğne oyası fıstık yapımı var. Bu teknikleri birçok oyada kullanıyoruz. Oyalar bu teknikler üzerine kuruluyor. Bu şekilde tekniklerin isimlerini ve yapılış şekillerini bilirseniz her oyayı yapabilirsiniz. Ben iğne oyası modelini elime aldığım zaman önce hangi tekniklerle yapılmış ona bakıyorum. Daha sonra modeli çıkartmaya başlıyorum. Her modeli kolayca çıkartıyorum. İlk seferde kötü oluyor. Ama birkaç denemeden sonra düzeliyor. Bademli iğne oyası, çiçekli iğne oyası modeli, motifli oyalar, boncuklu oyalar hepsini rahatlıkla yapmaya başlıyorsunuz. Yazma iğne oyası örneklerini de bu şekilde kolayca yapabilirsiniz. Tabi ki ağır örneklerde zorlandığımız zamanlar olacak. Ama her modeli çıkartabileceğiz.

Yazma Oyası Modelleri

Yazma iğne oyası örneklerine çok yakışacak bir model. İğne oyası dağ çeşitleri arasına da bu örneği koyabilirsiniz. O zaman iğne oyası havlu örneklerinde de çok güzel duracaktır. Beğendiğiniz modelleri farklı modellerle bir araya getirerek yeni modeller oluşturabilirsiniz.

Yazma İğne Oyası Örnekleri 1

Yazma İğne Oyası Örnekleri

Sıra geldi yazma iğne oyası örneklerinin tarifine. Bu güzel zarif, gösterişli oyaları yazmalarınıza, havlularınıza yapabilirsiniz.

 

Benzer İçerikler
One thought on “Yazma İğne Oyası Örnekleri”
  1. MIRIAN SUBIRATS dedi ki:

    bllisimoooooooooooooooooo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler