Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

İğne Oyası Örnekleri Anlatımlı

İğne oyası yazma kenarlarına yapacağınız çok şık, zarif ve gösterişli bir model. İğne oyası modellerine ara vermiştik. Kaldığımız yerden devam ediyor ve zari bir oyanın yapılışını sizlere videolu olarak anlatmaya çalışıyoruz. İğne oyası havlu kenarı modelleri veya iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de bu zarif oyayı uygulayabilirsiniz. İğne oyası yapılışı modellerinden her evde mutlaka vardır. Çeyizlerden gelen. Annelerimiz bizler için en güzel örnekleri bulup yaparlar veya yaptırırlar. Çeyizlerde iğne oyası olmazsa olmaz. Arazından hala çeyizler var mı, hazırlanıyor mu diyenleri duyar gibiyim. Evet hazırlanıyor. Ben el emeği göz nuru ürünleri çok seviyorum. Ve severek kullanıyorum. Annemin yaptığı nakıştan salon takımını, maraş işi yatak örtüsü modellerini keyifle kullanıyorum. Hepsi bir emek, hepsi muhteşem. İğne oyası yazma kenarı modellerini de kullanıyorum. Havluları da. Çiçekli iğne oyaları örnekleri çok güzeller mesela. Renk renk çiçekler. Bahar gelmiş gibi. İğne oyası örneklerinden o kadar güzel modeller var ki. Son çıkan iğne oyaları muhteşem.

İğne Oyası Nasıl Yapılır?

İğne oyası örneklerinden harika bir model. Ben çok beğendim. Değişik ve güzel. Yeni model arayanlar için güzel bir örnek. Yazmalarda, havlularda kullanabilirsiniz. Yazmaya ara ara serpiştirebilir veya köşelerde kullanabilirsiniz. Aralara ise farklı bir iğne oyaları modeli kurabilirsiniz.

İğne Oyası Örnekleri Anlatımlı

 

İğne Oyası Örnekleri Anlatımlı 1

Oya çok güzel görünüyor değil mi. Mor ve sarı birbiri ile çok güzel uyuyor. Tıpkı bir menekşe gibi. Aralara iğne oyası kelebek modeli ve köşelere 3lü kelebek modeli iğne şahane olacaktır.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler